*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Elegantiškas 4-ių kėdžių komplektas Halmar K450 suteiks novatoriškumo Jūsų namams. Kėdės pagamintos iš aukštos kokybės aksominio audinio, o plieninis rėmas užtikrina tvirtumą ir ilgaamžiškumą.
Garstyčių spalva ir modernus dizainas puikiai tinka bet kuriai valgomojo aplinkai, suteikdami šiltą ir stilingą atmosferą. Sėdimosios dalies aukštis yra 47 cm, o bendri matmenys – 44 cm plotis, 85 cm aukštis ir 58 cm gylis.
Šis komplektas bus pristatytas nesurinktas, todėl turėsite galimybę lengvai pritaikyti kėdes pagal savo poreikius ir erdvę. Pasirinkite Halmar K450 ir mėgaukitės patogumu bei estetiškumu!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Geltona |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47cm |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 58cm |
| Kilmės šalis | Kinija |