*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
4 kėdžių komplektas Signal Meble Colin puikiai papuoš Jūsų valgomojo erdvę ir suteiks modernumo bet kuriam interjerui.
Kėdės pagamintos iš patvaraus metalo ir minkšto aksominio audinio, kas užtikrina ilgaamžiškumą bei komfortą.
Pilka spalva leidžia lengvai derinti kėdes su kitais baldais, o minimalistinis dizainas suteikia elegancijos.
Komplekte yra keturios kėdės, jų matmenys: plotis 52 cm, aukštis 82 cm, gylis 48 cm, o sėdimosios dalies aukštis yra 45 cm.
Prekė bus pristatyta nesurinkta, todėl ją lengvai surinksite patys, pritaikydami savo pageidavimus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Signal Meble |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 45cm |
| Plotis | 52cm |
| Aukštis | 82cm |
| Gylis | 48cm |
| Kilmės šalis | Kinija |