*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Šis 6-ių kėdžių komplektas Signal Meble Prince suteikia elegancijos ir modernumo jūsų namams.
Kėdės pagamintos iš kokybiško metalo ir aksominio audinio, todėl jos ne tik estetiškos, bet ir patvarios.
Su sėdimosios dalies aukščiu 50 cm, kėdės užtikrina komfortą kiekvienam valgymo metu.
Komplektas idealiai tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek šventiniams renginiams.
Prekė pristatoma nesurinkta, todėl lengvai pritaikysite ją pagal savo erdvę.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Signal Meble |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 6 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 50cm |
| Plotis | 46cm |
| Aukštis | 100cm |
| Gylis | 44cm |
| Kilmės šalis | Taivanas |