*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdžių komplektas Adele - puikus pasirinkimas šiuolaikiniam interjerui. Kėdės pagamintos iš milteliniu būdu dengto metalo, užtikrinančio ilgaamžiškumą ir stabilumą.
Paminkštinti atlošai ir sėdynės aptraukti aukštos kokybės audiniu, suteikiančiu patogumą kiekvienam valgymo momentui. Kėdžių išmatavimai užtikrina komfortą, o jų modernus dizainas neabejotinai papuoš jūsų valgomojo erdvę.
Kėdės smėlio spalvos derinamos su juodomis kojomis, suteikiančiomis elegancijos pojūtį. Komplektą sudaro dvi kėdės, kurių sėdimosios dalies aukštis yra 52,5 cm.
Prekė bus pristatyta nesurinkta, todėl patogu ją transportuoti ir prižiūrėti. Pasirinkite Adele kėdžių komplektą ir džiaukitės jaukiais valgymo akcentais!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Smėlio, Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 52cm |
| Plotis | 50.5cm |
| Aukštis | 84.5cm |
| Gylis | 64.5cm |
| Kilmės šalis | Azija |