*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdžių komplektas Actona Lara sukuria modernią ir elegantišką atmosferą jūsų valgomojo erdvėje. Su šviesiai pilka spalva, šios kėdės puikiai derės prie bet kokio interjero.
Patogus sukamasis dizainas prisideda prie ypatingo naudojimo komforto. Sėdynės su porankiais leidžia jaustis jaukiai ir komfortiškai ilgesnių vakarienių metu.
Pagamintos iš poliesterio, šios kėdės yra ne tik stilingos, bet ir ilgaamžės. Jose patogiai sėdėsite aukštyje, kuris užtikrina puikų ergonomiką.
Actona Lara kėdžių komplektas puikiai tinka tiek kasdienei, tiek šventinei aplinkai, todėl jos taps neatsiejama jūsų namų dalimi.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Smėlio |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 48cm |
| Plotis | 57.5cm |
| Aukštis | 86cm |
| Gylis | 45.5cm |
| Kilmės šalis | Kinija |