*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Taburetė Leitz Ergo Cosy 2 ir 1 yra puikus bet kurios modernios virtuvės ar valgomojo priedas. Jos ryškios geltonos ir pilkos spalvos ne tik tarnauja kaip gyvas dėmesio centras, bet ir suteikia jaukumo ir svetingumo.
Pagamintos iš patvaraus metalo, šios taburetės yra stilingos, praktinės, idealiai tinka kasdieniam naudojimui. Modernus dizainas dera prie šiuolaikinio interjero, todėl jos puikiai tinka tiems, kurie nori pagyvinti savo erdves.
Kiekvienos taburetės plotis yra 37 cm, aukštis - 79 cm, o gylis - 37 cm, tad jos lengvai tilps po daugeliu stalviršių, neužimdamos per daug vietos.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Nenurodyta |
| Tipas | Taburetės |
| Spalva | Geltona |
| Medžiaga | Metalas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | -cm |
| Plotis | 37cm |
| Aukštis | 79cm |
| Gylis | 37cm |
| Kilmės šalis | Nenurodyta |
| Baldų kolekcija | Ergo Cosy |