*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Halmar Chico taburečių komplektas, kuriame yra keturios stilingos taburetės, puikiai tiks bet kurioje virtuvėje. Jų dizainas sujungia praktiškumą ir estetiką, tad jos ne tik funkcionalios, bet ir dailiai atrodo.
Taburetės pagamintos iš Chromuoto plieno ir PVC medžiagos, leidžiančios jas lengvai valyti ir užtikrinančios ilgalaikį patvarumą. Chromuoto plieno konstrukcija suteikia stabilumą, o PVC danga yra atspari purvui ir skysčiams.
Ruda spalva ir sidabrinis rėmas sukuria modernų išvaizdą, kuris lengvai derės prie bet kokio interjero. Su 47,5 cm sėdimosios dalies aukščiu ir 41 cm skersmeniu, kiekviena kėdė užtikrina komfortą.
Šis komplektas suteiks jūsų virtuvei šilumos ir stiliaus, o keturios taburetės užtikrins, kad visada turėsite vietos visiems jūsų svečiams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Taburetės |
| Spalva | Įvairių spalvų |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Metalas |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Praktiškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47.5cm |
| Plotis | 41cm |
| Aukštis | 47.5cm |
| Gylis | 41cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |