*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Halmar H1 baro kėdžių komplektas puikiai tiks tiek namuose, tiek komercinėse erdvėse, tokiose kaip barai ar pusbariai.
Komplektą sudaro dvi kėdės, kurios pagamintos iš kokybiško chromuoto plieno ir dirbtinės odos, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir patogumą.
Kėdžių stabilios konstrukcijos privalumas leidžia jums jaustis saugiai ir patogiai net ir ilgesnį laiką.
Dėl PVC medžiagos kėdės yra itin atsparios purvui ir skysčiams, o tai palengvina priežiūrą ir valymą.
Be to, kėdžių aukštis yra reguliuojamas, todėl jas lengva pritaikyti pagal individualius poreikius.
Kėdžių matmenys: aukštis – 63-84 cm, plotis – 40 cm, gylis – 39 cm, todėl jos puikiai tinka įvairioms erdvėms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Baro kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Metalas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 63-84cm |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 63cm |
| Gylis | 39cm |
| Kilmės šalis | Kinija |