*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Klasikinis dizainas: Dariusz valgomojo kėdė pasižymi nesenstančiu stiliumi, kuris puikiai tinka bet kokiai valgomojo erdvei.
Šilta ruda spalva: šis kėdės atspalvis dera su įvairiais interjero dekorais, suteikdamas elegancijos.
Patvari MDF konstrukcija: pagaminta iš vidutinio tankio medienos plaušų plokštės, užtikrinanti ilgaamžiškumą.
Patogi sėdimoji dalis: kėdės sėdynės aukštis užtikrina komfortą kasdieniniam naudojimui ir malonų valgymą.
Dariusz kėdė yra puikus pasirinkimas, vertinantiems eleganciją ir praktiškumą savo namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Medžio dulkių plokštė (MDF) |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 43cm |
| Plotis | 43cm |
| Aukštis | 90cm |
| Gylis | 45cm |
| Kilmės šalis | ES |