*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Signal Ivo Velvet valgomojo kėdžių komplektas suketas iš keturių elegantiškų kėdžių, puikiai derančių bet kuriame šiuolaikiniame interjere.
Kėdės pagamintos iš aukštos kokybės aksominio audinio ir tvirto metalo, todėl jos yra ne tik stilingos, bet ir patvarios bei lengvai prižiūrimos.
Komplekte esančios kėdės yra pilkos ir juodos spalvų derinyje, suteikiančiame šilumos ir modernumo jausmą jūsų valgomojo erdvei.
Su plotu 45 cm, aukščiu 91 cm ir gylio 39 cm, šios kėdės užtikrina patogų sėdėjimą.
Sėdynės aukštis siekia 51 cm, jis puikiai pritaikytas komfortui ir ergonomikai.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Signal Meble |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka, Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Praktiškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 51cm |
| Plotis | 45cm |
| Aukštis | 91cm |
| Gylis | 39cm |
| Kilmės šalis | Kinija |