*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
4-ių valgomojo kėdžių komplektas Signal Ralph praturtins jūsų valgomojo erdvę. Kėdės pagamintos iš aukštos kokybės aksominio audinio, kuris užtikrina komfortą ir ilgaamžiškumą.
Kėdžių smėlio ir juodos spalvos derinys puikiai įsilieja į įvairius interjero stilius. Kėdžių matmenys - 51 cm pločio, 42 cm gylio ir 88 cm aukščio, idealiai tinka tiek mažoms, tiek didelėms erdvėms.
Sėdynės aukštis yra 49 cm, todėl sėdėti ant šių kėdžių yra itin patogu. Metalinis rėmas užtikrina stabilumą ir patikimumą, tad galite būti ramūs dėl jų ilgaamžiškumo.
Šis komplektas yra praktiškas sprendimas bet kuriam namų interjerui, suteikiantis elegancijos ir jaukumo pojūtį.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Signal Meble |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Smėlio, Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Praktiškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 51cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 42cm |
| Kilmės šalis | Kinija |