*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdė Halmar H118 pasižymi elegantišku pilku dizainu, kuris suteikia išskirtinį akcentą bet kokiam valgomojo interjerui.
Ši modernaus stiliaus kėdė puikiai derės šiuolaikiniame interjere, todėl pridės stilingą akcentą jūsų valgomojo erdvėje.
Pagaminta iš tvirto metalinio karkaso, Halmar H118 yra ilgaamžė ir stabili kasdieniam naudojimui, užtikrinanti patikimumą ilgą laiką.
Kėdė siūlo patogią sėdimąją dalį, tad joje lengva jaustis komfortiškai net ir ilgesnį laiką.
Halmar H118 yra idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina minimalistinę eleganciją ir tvirtą konstrukciją savo namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 65cm |
| Plotis | 53cm |
| Aukštis | 90cm |
| Gylis | 58cm |
| Kilmės šalis | EU |