*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Medinė kėdė K16 yra unikalios formos baldas, kuris praturtins bet kurį interjerą. Jos pailgintas atlošas suteikia nepakartojamą išvaizdą, o profiliuotas atlošas kartu su minkšta sėdyne garantuoja komfortą naudojant.
Kėdė yra įvairių apmušalų ir medžio spalvų, todėl galite pasirinkti spalvų ir audinių kolekciją, atitinkančią jūsų stilių. Šis klasikinis baldas yra ne tik funkcionalus, bet ir stilingas, tad puikiai tinka tiek valgomojo, tiek svetainės erdvėms.
Sužinokite daugiau apie Rodos 7 rinkinį, kuriame K16 kėdę galite įsigyti komplekte su stalu. Šis baldas neabejotinai taps centru jūsų namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | ADRK Furniture |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka, Ruda |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 44cm |
| Plotis | 42cm |
| Aukštis | 97cm |
| Gylis | 42cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |