*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdė K68 yra klasikinis ir stilingas baldas, skirtas kiekvienam interjerui.
Patogus profiliuotas atlošas ir erdvi minkšta sėdynė užtikrina komfortą naudojantis šia kėde.
Dėl nesenstančios išvaizdos, ši kėdė puikiai dera tiek moderniuose, tiek tradiciniuose namuose.
Pasirinkite iš įvairių apmušalų ir medžio spalvų, kad sukurtumėte savo svajonių kėdę.
Kėdė K68 yra puiki investicija į jūsų valgomojo ar svetainės interjerą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | ADRK Furniture |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda, Smėlio |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 44cm |
| Plotis | 43cm |
| Aukštis | 100cm |
| Gylis | 42cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |