*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdė K68 – tai elegantiškas pasirinkimas kiekvienam interjerui. Jos klasikinė forma užtikrina puikų derinį tiek su moderniais, tiek su tradiciniais baldais.
Patogus profiliuotas atlošas ir didelė minkšta sėdynė padidina komfortą, todėl idealiai tinka ilgoms vakarienėms ar poilsio akimirkoms.
Kėdės konstrukcija pagaminta iš medžio masyvo, užtikrinančio ilgaamžiškumą, o įvairios apmušalų spalvos leidžia pritaikyti kėdę prie jūsų skonio.
Pasirinkdami apmušalus ir medžio spalvas, galite sukurti individualų sprendimą, kuris įsilieja į jūsų namų stilių. Raginame išbandyti kartu su Rodos 25 rinkiniu.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | ADRK Furniture |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda, Smėlio |
| Medžiaga | Medžio masyvas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 44cm |
| Plotis | 43cm |
| Aukštis | 98cm |
| Gylis | 43cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |