*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Attraktyvi medinė kėdė K67, derinanti klasikines formas su moderniu patogumu, puikiai tinka bet kokiam interjerui.
Jos profiliuotas atlošas ir erdvi minkšta sėdynė užtikrina didelį komfortą net ir ilgesniam sėdėjimui.
Kėdė yra įvairių apmušalų ir medžio spalvų, todėl galite sukurti savo svajonių kėdę pagal asmeninį skonį.
Ši kėdė idealiai tinka valgomojo erdvėms, o kartu su stalu sudarys harmoningą visumą.
Pasirinkite K67 kėdę iš mūsų kolekcijos ir įneškite stiliaus į savo namus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | ADRK Furniture |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda, Smėlio |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 44cm |
| Plotis | 43cm |
| Aukštis | 98cm |
| Gylis | 42cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |