*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Halmar K525 valgomojo kėdė pasižymi nesenstančiu klasikiniu dizainu, puikiai derančiu prie bet kokio valgomojo interjero.
Elegantiškas smėlio spalvos audinys suteikia jūsų erdvei stilingą išvaizdą ir šilumą.
Patogus sėdėjimo aukštis užtikrina malonią valgymo patirtį, todėl ši kėdė yra ideali ilgoms vakarienėms.
Erdvūs matmenys suteikia pakankamai komforto, įtvirtinant ją tiek neformaliems, tiek formaliems susibūrimams.
Pagaminta Europoje, ši kėdė atspindi aukštos kokybės meistriškumą ir ilgaamžiškumą, todėl puikiai papildys bet kuriuos namus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Smėlio |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 53cm |
| Aukštis | 87cm |
| Gylis | 59cm |
| Kilmės šalis | EU |
| Baldų kolekcija | K525 |