*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
2 kėdžių rinkinys "Kalune Design Yildiz 940 V2" puikiai tinka tiems, kurie vertina amžiną klasikinių baldų patrauklumą su moderniu atspalviu.
Dėl elegantiško baltos ir juodos spalvų derinio šios kėdės yra universalios, todėl jas galima pritaikyti įvairioje valgomojo aplinkoje.
Pagamintos su metaliniu rėmu, jos pasižymi patvarumu, kuris idealiai tinka kasdieniam naudojimui.
Šis rinkinys ypač tinka asmenims, norintiems lengvai susikurti harmoningą ir stilingą valgomojo zoną.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Kalune Design |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Metalas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Klasikinis |
| Sėdimosios dalies aukštis | 50cm |
| Plotis | 43cm |
| Aukštis | 82cm |
| Gylis | 42cm |
| Kilmės šalis | Turkija |
| Baldų kolekcija | Yildiz 940 V2 |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |