*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Halmar K499 kėdė, puikiai atspindinti modernaus dizaino principus, suteikia elegancijos bet kuriai valgomojo erdvei savo smėlio spalva.
Ši kėdė pagaminta iš aukštos kokybės gobeleno audinio ir tvirtos metalinės konstrukcijos, kas užtikrina ilgaamžiškumą ir stabilumą.
Patogus sėdėjimo aukštis leidžia mėgautis valgymu ilgiau, nes kėdė pritaikyta tiek jums, tiek jūsų svečiams.
Modernus stilius ir unikalus dizainas leidžia Halmar K499 kėdei tapti išskirtiniu akcentu jūsų interjere.
Pagaminta Lenkijoje, ši kėdė idealiai tinka tiems, kurie vertina estetiką ir komfortą savo namuose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Smėlio |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 47cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 56cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |