*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdė Evelin mėlyna puikiai derės jūsų valgomojo interjere, suteikdama modernumo ir elegancijos akcentą.
Patogi sėdynė, apgaubta minkštu aksomu, užtikrina malonų sėdėjimą, o specialūs apmušalai iš poliuretano putų leidžia jaustis komfortiškai ilgą laiką.
Kėdės rėmas pagamintas iš metalinių ir faneros elementų, kas užtikrina patvarumą ir stabilumą, o juodos milteliniu būdu dažytos kojelės suteikia dailumo.
Su bendromis išmatavimais 58x59x81 cm, ji idealiai tinka bet kokiai erdvei, o sėdynės aukštis 46 cm užtikrina, kad patogiai prisitaikys prie valgomojo stalo.
Kėdė gali atlaikyti iki 120 kg svorio, todėl tai puikus pasirinkimas šeimai ar draugams susirinkti.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Evelin |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Mėlyna |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 46cm |
| Plotis | 58cm |
| Aukštis | 81cm |
| Gylis | 59cm |
| Kilmės šalis | ES |