*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdė 4Rico su aksominiu žaliu apmušalu sujungia funkcionalumą ir stilių. Jos dizainas tinka tiek profesionalioms, tiek namų erdvėms, todėl yra ideali pasirinkimo galimybė įvairiems interjerams.
Ši elegantiška kėdė, aptraukta maloniu audiniu, puikiai tinka biurams, grožio salonams ir namams. Jos universalumas užtikrina patogumą beveik bet kur.
Kėdė turi dujinį keltuvą, leidžiantį lengvai ir saugiai reguliuoti sėdynės aukštį nuo 43 iki 58 cm, todėl ją galima pritaikyti individualiems poreikiams.
Aukso spalvos rėmas ir aksominis apmušalas sukuria unikalų dizainą, o funkcionalūs ratukai užtikrina lengvą judėjimą. Estetiškas pagaminimas ir ergonomiška forma atitiks net išrankiausių naudotojų lūkesčius.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | 4rico |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Žalia |
| Medžiaga | Veliūras |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 43cm |
| Plotis | 47cm |
| Aukštis | 43cm |
| Gylis | 41cm |
| Kilmės šalis | Kinija |