*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Stilinga moderni kėdė "Actona Brooke" su smėlio spalvos audiniu puikiai papuoš bet kurią valgomojo ar virtuvės erdvę, suteikdama elegancijos ir žavesio.
Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, ši kėdė yra patvari ir labai patogi, todėl ji puikiai tinka ilgoms vakarienėms arba greitiems pusryčiams.
Su optimaliais matmenimis – 52 cm pločio, 109 cm aukščio ir 52 cm gylio, kėdė užima mažai vietos ir užtikrina komfortą įvairiose erdvėse.
Kėdė yra dalis "Brooke" baldų kolekcijos, tad lengvai derinama su kitais baldais, suteikdama jūsų namams vientisą išvaizdą.
"Actona Brooke" kėdė yra idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina tiek stilių, tiek patogumą kiekviename namų kampelyje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Baro kėdės |
| Spalva | Smėlio |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | -cm |
| Plotis | 52cm |
| Aukštis | 109cm |
| Gylis | 52cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Brooke |