*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Actona Adele kėdė yra puikus modernios estetikos ir funkcionalumo derinys, kuris puikiai tinka bet kokiam valgomojo ar virtuvės interjerui.
Ši kėdė, aptraukta prabangia dirbtine oda, ne tik atrodo stilingai, bet ir užtikrina ilgaamžiškumą bei kasdienį komfortą.
Su patogiais matmenimis: 54 cm pločio, 56 cm gylio ir 76 cm aukščio, ji suteikia pakankamai vietos sėdėjimui.
Tvirta konstrukcija ir kokybė garantuoja, kad ši kėdė papildys jūsų namų interjerą ilgam.
Rudas atspalvis ir modernus dizainas yra ideali kombinacija tiems, kurie ieško tiek estetikos, tiek praktiškumo.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | -cm |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 76cm |
| Gylis | 56cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Adele |