*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdė „Halmar K537“ pasižymi elegantišku moderniu dizainu, kuris suteikia šiuolaikiškumo bet kuriai valgomojo erdvei.
Pagaminta iš gobeleno audinio ir metalo derinio, ši kėdė yra tiek stilinga, tiek patvari, užtikrinanti ilgalaikį naudojimą.
Jos sėdynės aukštis yra optimalus valgymui ir poilsiui, tad užtikrina patogią sėdėjimo patirtį.
Lenkijoje pagaminta kėdė atspindi aukštos kokybės meistriškumą ir dėmesį detalėms.
Halmar K537 puikiai tinka šiuolaikiškam valgomajam ir yra ideali tiems, kurie nori įnešti elegancijos ir modernaus stiliaus į savo namus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47cm |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 76cm |
| Gylis | 56cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |