*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Paverskite savo namus stilingu prieglobsčiu su mūsų baro kėdžių rinkiniu Fora. Šis keturių baro kėdžių komplektas pagamintas itin preciziškai, kad suteiktų nepamirštamą komfortą ir eleganciją.
Kapučino ir aukso spalvų derinys puikiai tinka bet kokiems šiuolaikiškiems namams. Elegantiškas dizainas neabejotinai taps akcentu bet kuriame kambaryje.
Mūsų kėdės, naudodamos 18 DNS putplastį atlošui ir 22 DNS putplastį sėdynėje, užtikrina didžiausią komfortą. Nesvarbu, ar mėgaujatės maistu, ar svečiais, mūsų baro kėdės garantuoja patogumą valandų valandas.
Pagamintos iš 100 % metalinio rėmo, mūsų baro kėdės yra tvirtos ir ilgaamžės. Aukštos kokybės audinys 'Babyface' suteikia prabangos ir atsparumo nusidėvėjimui, todėl jūsų kėdės ilgus metus atrodys kaip naujos.
Atnaujinkite savo namus su mūsų baro kėdžių rinkiniu ir patirkite stiliaus, patogumo bei ilgaamžiškumo derinį. Nepraleiskite progos paversti savo erdvę prabangiu prieglobsčiu!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Tipas | Baro kėdės |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 700 mmcm |
| Plotis | 46cm |
| Aukštis | 107cm |
| Gylis | 40cm |
| Kilmės šalis | Turkija |