*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Loft24 Bella“ 2 valgomojo kėdžių komplektas idealiai tinka tiems, kurie savo valgomojo erdvę nori papildyti išskirtiniu elementu. Dėl prabangios aukso spalvos apdailos, suderintos su minkštu aksomo sėdimosios dalies švelnumu, šios kėdės puikiai tinka šiuolaikiškam interjerui, kuriame puoselėjama drąsa ir patogumas.
Kėdės pagamintos iš pliušinio aksomo ir tvirto metalo, kas užtikrina patogumą bei ilgaamžiškumą. Jų modernus dizainas puikiai papildo bet kurią valgomojo erdvę ir suteikia elegantiškumo.
Patogūs matmenys (55 cm pločio, 84 cm aukščio, 58 cm gylio) užtikrina pakankamai vietos komfortiškai mėgautis maistu, todėl galite lengvai pasikviesti draugus ar šeimos narius.
Šios kėdės neabejotinai pagerins jūsų valgymo patirtį, nesvarbu, ar jos skirtos kasdieniam naudojimui, ar ypatingoms progoms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Loft24 |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Auksinė |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 84cm |
| Gylis | 58cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |