*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Elegantiškas ir modernus dizainas - 2 valgomojo kėdžių rinkinys "Loft24 Okido" suteikia šiuolaikišką išvaizdą bet kuriai valgomojo erdvei.
Pagamintos iš medžio ir poliuretano, šios kėdės yra patvarios ir lengvai prižiūrimos, todėl puikiai tinka kasdieniam naudojimui.
Kėdžių matmenys užtikrina patogų valgymą: 49 cm plotis, 77 cm aukštis ir 54 cm gylis, todėl mėgausitės kiekvienu kąsneliu.
Šios kėdės, pagamintos Lenkijoje, atspindi aukštos kokybės europietišką meistriškumą ir stiliaus preciziškumą.
„Loft24 Okido“ valgomojo kėdės puikiai tinka tiems, kurie savo erdvėje nori modernios elegancijos ir patogumo derinio.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Loft24 |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Medžio masyvas, Poliuretanas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 49cm |
| Aukštis | 77cm |
| Gylis | 54cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |