*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdės "Loft24 Faye" yra idealus pasirinkimas vertinantiems modernų dizainą ir patogumą savo valgomojo erdvėje.
Pilkas komplekto audinys ir aptakios linijos suteikia šiuolaikiškumo, o patogūs matmenys užtikrina, kad šios kėdės būtų ir funkcionalios, ir stilingos.
Šios kėdės puikiai tinka tiek kasdieniam valgymui, tiek ypatingoms progoms, jos tinka visiems, norintiems savo valgomojo erdvę papildyti elegancija ir rafinuotumu.
Šios kėdės pagamintos kruopščiai, todėl yra ne tik vizualiai patrauklios, bet ir ilgaamžės, užtikrinančios ilgaamžį naudojimą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Loft24 |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 83cm |
| Gylis | 43cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |