*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdės "Loft24 Becca" nusipelno jūsų dėmesio, jei vertinate modernų dizainą, komfortą ir eleganciją. Šios kėdės, pagamintos iš prabangaus pilko aksomo ir tvirto metalo, pridės prašmatnumo bet kuriai valgomojo erdvei.
Elegantinga pilka spalva lengvai dera su įvairiais interjerais, o jų modernus stilius suteiks jūsų namams šiuolaikiškumo. Kėdės matmenys - 42 cm pločio, 98 cm aukščio ir 53 cm gylio - leidžia patogiai sėdėti ir puikiai tinka skirtingoms erdvėms.
Šios kėdės idealiai tinka intymioms vakarienėms ar ilgoms akimirkoms prie stalo, todėl jos yra ne tik stilingas, bet ir praktiškas pasirinkimas jūsų namams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Loft24 |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 42cm |
| Aukštis | 98cm |
| Gylis | 53cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |