*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Pilkos spalvos 2 valgomojo kėdžių rinkinys "Loft24 Lucia" puikiai tinka tiems, kurie nori suteikti šiuolaikiško rafinuotumo savo valgomojo erdvei.
Dėl elegantiško pilko aksomo ir tvirto metalinio karkaso, šios kėdės tinka šiuolaikiškiems namams, kur svarbus ir stilius, ir patogumas.
Šios kėdės sukurtos, kad papildytų įvairius valgomojo kambario dekorus ir užtikrintų patogią sėdynę tiek kasdieniam valgymui, tiek ypatingoms progoms.
Idealiai tinka tiems, kurie vertina šiuolaikinį dizainą ir kokybiškas medžiagas savo balduose.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Loft24 |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras, Poliuretanas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 68cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 61cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |