*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
4-ių Loft24 Melly valgomojo kėdžių komplektas, ryškiai juodos spalvos, suteikia modernumo bet kuriai valgomojo erdvei. Šios kėdės yra ne tik stilingos, bet ir ilgaamžės, pagamintos iš metalo ir veliūro derinio, todėl užtikrina patogų sėdėjimą. Kėdės modernus dizainas puikiai dera prie įvairaus interjero, o elegantiška juoda spalva suteikia rafinuotumo.
Kiekvienos kėdės dydis: plotis - 42 cm, aukštis - 98 cm, gylis - 53 cm, todėl jos užima minimaliai vietos ir yra patogios naudoti. Loft24 Melly kėdės neabejotinai praturtins jūsų valgomojo erdvę, suteikdamos naują estetinį akcentą ir komfortą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Loft24 |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 42cm |
| Aukštis | 98cm |
| Gylis | 53cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |