*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Modernus "Loft24 Marcia" valgomojo kėdžių komplektas, pasipuošęs elegantišku pilkos spalvos audiniu, puikiai tinka bet kokio stiliaus interjerui.
Šie kėdžių modeliai derina komfortą ir estetiką, suteikdami erdvėje šiuolaikišką išvaizdą ir užtikrindami patogumą ilgoms vakarienėms.
Kėdės pagamintos iš kokybiškų medžiagų, todėl gali atlaikyti kasdienį naudojimą ir yra praktiškas pasirinkimas jūsų valgomajam.
Komplekte yra dvi kėdės, tad jos idealiai tinka norint užbaigti valgomojo interjerą be papildomų rūpesčių.
Loft24 Marcia kėdės yra puiki investicija į jūsų namus, suteikiančios modernumo ir elegancijos bet kuriai valgomojo erdvei.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Loft24 |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 58cm |
| Aukštis | 87cm |
| Gylis | 61cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |