*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Notio Living Binaca“ baro kėdė su šiuolaikinio dizaino akcentais yra idealus pasirinkimas bet kuriai erdvei.
Jos elegantiška juoda spalva ir prabangus aksomo audinys suteikia stilingą išvaizdą, o metalinis karkasas užtikrina ilgaamžiškumą.
Su 76 cm sėdynės aukščiu, ši kėdė užtikrina patogumą mėgaujantis maistu ar bendraujant prie baro.
Kėdės matmenys – 50 cm plotis ir 101 cm aukštis – leidžia puikiai tilpti moderniose virtuvėse ir valgomojo erdvėse.
„Notio Living Binaca“ yra ne tik vizualiai patraukli, bet ir funkcionali, idealiai tikusi prabangiems barams ar elegantiškiems valgomojo akcentams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Notio Living |
| Tipas | Baro kėdės |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 76cm |
| Plotis | 50cm |
| Aukštis | 101cm |
| Gylis | 52cm |
| Kilmės šalis | Kinija |