*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Mėlynos spalvos 2 valgomojo kėdžių komplektas 'Loft24 Rosie' yra puikus pasirinkimas, siūlantis modernų ir rafinuotą akcentą kiekvienai valgomojo erdvei.
Šios kėdės, aptrauktos prabangiu veliūro audiniu, ne tik suteikia patogumo, bet ir padidina jūsų erdvės patrauklumą.
Patvarus dizainas užtikrina, kad jos tarnaus ilgai, o šiuolaikiškas stilius lengvai prisitaiko prie bet kokio interjero.
Su šiuo komplektu, lengvai sukursite elegantišką valgomojo aplinką be papildomų pirkinų.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Loft24 |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Mėlyna |
| Medžiaga | Veliūras |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 84cm |
| Gylis | 56cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |