*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Pilkos spalvos "Loft24 Evita" 2 valgomojo kėdžių rinkinys idealiai tiks tiems, kurie vertina modernaus stiliaus, patogumo ir patvarumo derinį savo balduose.
Dėl įmantraus pilko veliūro ir tvirto metalinio rėmo šios kėdės yra ne tik vizualiai patrauklios, bet ir praktiškas pasirinkimas kasdieniam naudojimui.
Šios kėdės sukurtos taip, kad pagerintų valgymo patirtį, todėl puikiai tinka tiek intymioms šeimos vakarienėms, tiek svečių vaišinimui.
Jų modernus dizainas lengvai įsilieja į šiuolaikinius valgomuosius, todėl šios kėdės puikiai papildo bet kokius namus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Loft24 |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 88cm |
| Gylis | 61cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |