*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Baro kėdžių komplektas "Notio Living Zeta" pasižymi modernaus dizaino elegancija, kuri praturtina bet kokią erdvę.
Šios kėdės yra pagamintos iš patvarių metalinių ir poliuretano medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą.
Optimalus 70 cm aukštis idealiai tinka standartiniams baro stalviršiams, todėl puikiai dera tiek namuose, tiek komercinėse patalpose.
Erdvę taupantys matmenys leidžia lengvai integruoti jas net ir mažose erdvėse, nesukeliant apkrovos.
Su "Notio Living Zeta" baro kėdėmis, modernaus dizaino akcentai taps Jūsų interjero dalimi.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Notio Living |
| Tipas | Baro kėdės |
| Spalva | Pilka, Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Poliuretanas |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 70cm |
| Plotis | 42cm |
| Aukštis | 103cm |
| Gylis | 57cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |