*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Loft24 Sia valgomojo kėdės idealiai tinka tiems, kurie savo valgomajam nori suteikti šiuolaikinės elegancijos. Pilka spalva derės prie bet kokio interjero dizaino.
Aksomo medžiaga suteikia rafinuotumo ir patogumo, o tvirtas metalinis karkasas užtikrina ilgaamžiškumą. Idealus pasirinkimas šeimoms ar vakarienių mėgėjams.
Komplektą sudaro 4 kėdės, todėl lengva įsirengti valgomojo erdvę vienu kartu. Šios kėdės puikiai telpa po daugeliu stalų, užtikrindamos patogumą kiekvienam valgio metu.
Pagamintos Lenkijoje, šios kėdės pasižymi aukštos kokybės meistrystės standartais, atitinkančiais šiuolaikinio gyvenimo reikalavimus.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Loft24 |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 43cm |
| Aukštis | 100cm |
| Gylis | 59cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |