*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Modernus dizainas: "Loft24 Carola" valgomojo kėdės pasižymi elegantiška pilka apdaila, kuri stilingai papildo bet kurią šiuolaikinę valgomojo erdvę.
Patogi sėdimoji dalis: Sėdimoji dalis pagaminta iš patvaraus metalo ir patogaus audinio, todėl galėsite mėgautis ilgais, neskubiais valgiais be diskomforto.
Optimalūs matmenys bet kokiam valgomajam: 43 cm pločio, 104 cm aukščio ir 62 cm gylio šios kėdės puikiai tiks prie bet kokio valgomojo stalo.
Šis rinkinys puikiai tinka mažoms ir vidutinėms valgomojo erdvėms, nes jame yra dvi kėdės, todėl lengva įrengti valgomojo erdvę be rūpesčių dėl nesuderintų kėdžių.
„Loft24 Carola“ valgomojo kėdės - puikus modernaus dizaino ir patogumo derinys. Dėl pilkos spalvos ir metalo bei audinio konstrukcijos jos yra ir stilingas, ir patogus pasirinkimas bet kokiam valgomajam.
Šios kėdės idealiai tinka intymioms vakarienėms ar ilgiems pokalbiams prie kavos puodelio. Šis Lenkijoje pagamintas rinkinys žada pakylėti jūsų valgymo patirtį ir suteikti rafinuotumo.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Loft24 |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 43cm |
| Aukštis | 104cm |
| Gylis | 62cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |