*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Stilingas modernus dizainas: "Loft24 Suzuka" valgomojo kėdės pasižymi šiuolaikišku dizainu ir ryškia rausva spalva, kuri bet kuriam valgomajam suteikia spalvų ir stiliaus.
Patogi audinio medžiaga: Minkšto audinio minkštasuoliai yra patogūs ir patvarūs, todėl puikiai tinka kasdieniam naudojimui.
Puikus dviejų kėdžių komplektas: šios kėdės parduodamos po dvi, todėl puikiai tinka norint sukurti vientisą valgomojo erdvę be vargo ieškant derančių dalių.
Tvirta konstrukcija: 66 cm pločio, 90 cm aukščio ir 61 cm gylio kėdės yra tvirtos ir patogios sėdėti.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Loft24 |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Rožinė |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | Nenurodytacm |
| Plotis | 66cm |
| Aukštis | 90cm |
| Gylis | 61cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |