*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdė Halmar Opal yra ideali jūsų valgomojo erdvei, suteikdama modernų ir elegantišką akcentą. Kėdės dizainas be porankių leidžia lengvai ją priderinti prie bet kokio interjero stiliaus.
Kėdės sėdimoji dalis pagaminta iš eko odos, užtikrinančios patogumą ir ilgaamžiškumą. Metalinės kojos suteikia stabilumą ir tvirtumą, todėl šią kėdę galite drąsiai naudoti kasdien.
Pilka spalva harmonizuojasi su įvairiomis spalvų schemomis, leidžiant lengvai integruoti ją į jūsų namų aplinką.
Ši kėdė ne tik praktiška, bet ir stilinga, todėl ji puikiai tiks tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Dirbtinė oda, Metalas |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 49cm |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 101cm |
| Gylis | 45cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |