*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdė "Wood Garden Gala Plain" žavi moderniu pilkos spalvos dizainu, kuris puikiai dera prie bet kurio šiuolaikinio interjero.
Pagaminta iš poliesterio, ši kėdė užtikrina patogią sėdimąją vietą, o optimali sėdynės aukštis skatina taisyklingą laikyseną.
Tvirta konstrukcija garantuoja ilgalaikį naudojimą, todėl tai yra praktiškas pasirinkimas jūsų valgomojo kambariui.
Europietiška kokybė ir meistriškumas leidžia džiaugtis kėde, kuri atitinka aukštus standartus.
„Wood Garden Gala Plain“ kėdė yra ideali tiems, kurie vertina stilių ir komfortą, nepaisant konteksto—kasdieniam valgymui ar ypatingiems susibūrimams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Wood Garden |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 52cm |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 94cm |
| Gylis | 71cm |
| Kilmės šalis | ES |
| Baldų kolekcija | Gala Plain |