*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdė "Wood Garden Santi" pasižymi elegantišku moderniu dizainu, puikiai tinkanti šiuolaikiškam valgomajam.
Pagaminta iš poliesterio, ši kėdė užtikrina patogią sėdėjimo patirtį, idealus sėdėjimo aukštis yra 47 cm.
Smėlio spalva suteikia elegancijos ir universalumo, todėl dera prie įvairių valgomojo kambario dekorų.
Patvari konstrukcija, pagaminta Europos Sąjungoje, garantuoja ilgaamžiškumą ir kokybę, leidžiančią mėgautis šiuo baldu daugelį kartų.
Ši kėdė idealiai tinka tiems, kurie vertina modernumo ir patogumo derinį savo valgomojo erdvėje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Wood Garden |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Smėlio |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47cm |
| Plotis | 66cm |
| Aukštis | 87cm |
| Gylis | 70cm |
| Kilmės šalis | ES |
| Baldų kolekcija | Santi |