*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Kėdė K548 pasižymi moderniu pilku audiniu, kuris puikiai papildo bet kokį valgomojo ar virtuvės interjerą.
Ši kėdė užtikrina patogią sėdėjimo patirtį, kurios sėdynės aukštis pritaikytas komfortui, leidžiant maloniai leisti laiką su šeima ir draugais.
Pagaminta iš aukštos kokybės audinio, kėdė K548 yra patvari ir ilgaamžė, užtikrinanti, kad ji tarnaus ilgą laiką.
Dėl kompaktiškų matmenų ši kėdė puikiai tinka bet kokiam valgomojo plotui, neapribojant erdvės ir išlaikant vizualinį komfortą.
Pilkos spalvos kėdė idealiai tinka tiems, kurie nori savo valgomojo erdvę papildyti modernesne elegancija.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Halmar |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 43cm |
| Plotis | 42cm |
| Aukštis | 84cm |
| Gylis | 47cm |
| Kilmės šalis | ES |