*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
„Actona Grace“ baro kėdės sukurtos jūsų namų baro ar virtuvės salos moderniam komfortui. Tamsiai pilkas audinys ir grakštus dizainas harmoningai dera su šiuolaikiniais interjerais.
Šios kėdės turi praktišką dujinį pakėlimo mechanizmą ir 360° pasukamoji funkciją, leidžiančią lengvai priderinti sėdėjimo aukštį ir džiaugtis komfortu bet kurioje situacijoje.
Minkšta paminkštinta sėdynė ir atrama užtikrina patogumą ilgų pasikalbėjimų metu. Tvirtas metalinis pagrindas garantuoja stabilumą, todėl šiame komplekte rasite puikų sprendimą intensyviai naudojamoms erdvėms.
Pilkas atspalvis lengvai derinamas su įvairiomis medžiagomis, o subtilus dizainas prisideda prie harmoningo jūsų namų įvaizdžio.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Baro kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 80cm |
| Plotis | 54.5cm |
| Aukštis | 106cm |
| Gylis | 48.5cm |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Baldų kolekcija | Grace |