*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Actona Barlow valgomojo kėdės suteikia jūsų valgomojo erdvei švarų skandinavišką įvaizdį, derindamos natūralius ąžuolo atspalvius su lengvu, elegantišku siluetu.
Sukurtos kasdieniams valgymams ir jaukiems susibūrimams, šios kėdės siūlo atraminį atlošą ir patogiai suformuotą sėdynę.
Matinė ąžuolo faneruotės apdaila suteikia šilumos ir tekstūros, todėl jas lengva derinti su plačia įvairių valgomojo stalų ir interjero stilių gama.
Parduodamos dviejų komplekte, puikiai tinka atnaujinti nedidelį valgomojo kampelį arba užbaigti didesnį valgomojo komplektą.
Su patogiu atraminiu atlošu ir tvirtomis heveos kojelėmis, šios kėdės užtikrins stabilumą ir komfortą kiekvienam valgymui.
Kompaktiškos proporcijos leidžia lengvai pritaikyti kėdes net ir mažiausiose erdvėse, o natūralūs medžio atspalviai derinami su įvairiais interjero dizainais.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė (MDP) |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 44.3cm |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 80cm |
| Gylis | 47.5cm |
| Kilmės šalis | Kinija |