*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Modernios „Actona Edina“ valgomojo kėdės yra ideali pasirinkimo galimybė norintiems suteikti valgomojo erdvei elegancijos ir komforto.
Kėdės su švelniai užapvalinta sėdyne ir atvira nugaros konstrukcija ergonomiškai prilaiko kūną, leidžiančios mėgautis jaukiais šeimos pietumis ar ilgais vakarais su svečiais.
Minkštai apmušta sėdynė ir tvirtas metalinis pagrindas užtikrina ilgaamžiškumą ir patogumą naudojimo metu.
Dėl kompaktiškų matmenų, šios kėdės puikiai tinka tiek erdviems, tiek mažesniems valgomojo zonoms, kur suteiks šviežią ir stilingą atmosferą.
Neutralus pilkas atspalvis lengvai derinamas su įvairiomis stalų apdailomis ir interjero spalvų paletėmis.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka, Juoda |
| Medžiaga | Metalas, Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 47.5cm |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 77cm |
| Gylis | 47cm |
| Kilmės šalis | ES |
| Baldų kolekcija | Edina |