*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Elegantiškas šiuolaikinis dizainas, šis Leobert Libra 4 kėdžių komplektas puikiai dera šiuolaikiškose valgomojo erdvėse, pasižymintis juodos ir rudos spalvos apdaila.
Pagamintos iš tvirto faneros, metalo ir veliūro derinio, šios kėdės užtikrina ilgaamžiškumą ir išlaiko patrauklią išvaizdą.
Su 48,5 cm sėdėjimo aukščiu, jos užtikrina komfortą ilgų valgymo sesijų metu, paversdamos kiekvieną valgymą malonia patirtimi.
Patogūs matmenys: 45 cm pločio, 86,4 cm aukščio ir 54 cm gylio, leidžia kėdėms lengvai telkti prie bet kokio valgomojo stalo, neužgožiant erdvės.
Lenkijoje pagamintos kėdės atspindi aukštą meistriškumą ir dėmesį detalėms, puikiai tinkančios moderniems ir rafinuotiems namams.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Leobert |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Ruda, Juoda |
| Medžiaga | Faneruotė, Metalas, Veliūras |
| Kiekis komplekte | 4 |
| Stilius | Modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 48.5cm |
| Plotis | 45cm |
| Aukštis | 86.4cm |
| Gylis | 54cm |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Susijusių prekių skaičius | 7 |