*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Valgomojo kėdė Zoe su porankiais yra puikus pasirinkimas, norint sukurti jaukią ir modernią valgomojo erdvę. Jos šiuolaikinis dizainas ir minkštas audinio apmušalas užtikrina komfortą ilgų pietų metu.
Atsipalaidavusi sėdėjimo padėtis užtikrinama dėl ergonomiškų, lenktų porankių, kurie puikiai pritaikyti kasdieniam naudojimui. Neutralus pilkas atspalvis lengvai dera su įvairiais interjerais, tad ši kėdė idealiai tiks tiek šiuolaikiniam, tiek klasikiniam stiliui.
Kėdė turi paminkštintą sėdynę ir atlošą, užtikrinančius didelį patogumą ir leidžiančius mėgautis valgymu, darbu ar bendravimu su šeima ir draugais. Jos universalus dizainas leidžia integruoti ją į bet kurią aplinką.
Zoe valgomojo kėdė, pagaminta iš patvarių medžiagų, užtikrina ilgaamžiškumą ir kasdienio naudojimo komfortą.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Actona |
| Tipas | Valgomojo kėdės |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Audinys |
| Kiekis komplekte | 2 |
| Stilius | Skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 48cm |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 83cm |
| Gylis | 60cm |
| Kilmės šalis | Kinija |