*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Electrolux EW6D284YP yra moderni 8 kg talpos kondensacinė džiovyklė, skirta efektyviam ir patogiam drabužių džiovinimui. Ši džiovyklė su šilumos siurbliu užtikrina energijos efektyvumą ir sumažina elektros energijos sąnaudas.
Su 11 skirtingų programų, šis modelis gali pritaikyti džiovinimo procesą pagal skirtingus audinius, taip užtikrindamas optimalų rezultatą. Automatinė sistema padeda pasiekti geriausius džiovinimo rezultatus kiekvieną kartą.
Triukšmingumo lygis siekia tik 66dB, tad džiovyklė dirba tyliai ir neišplečia jūsų namų ramybės. Jos laisvai statomas dizainas leidžia lengvai integruoti džiovyklę bet kurioje patalpoje.
Patogus priekabos pakrovimas leidžia be vargo įdėti drabužius bei užtikrina, kad jūs galėsite lengvai jais manipuliuoti po džiovinimo. Electrolux EW6D284YP - nepriekaištingas pasirinkimas moderniems namams!
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Electrolux |
| Gamintojo kodas | EW6D284YP |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | Kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | E |
| Energijos sąnaudos per metus | 128kWh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | Automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.28kWh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -W |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 104min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | Nėra |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 66dB(A) |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 850cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 63.8cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -W |
| Programų skaičius | 11 |