*Sudarant 12 mėn. nuomos sutartį su galimybę prekę grąžinti arba ją įsigyti
**Nuomos kaina gali kisti priklausomai nuo kliento mokumo įverčio
Electrolux EW7D585UCP džiovykla yra puikus sprendimas, užtikrinantis efektyvų skalbinių džiovinimą. Su 8 kg talpa, ši džiovykla puikiai tinka šeimoms ir namams, kur dažnai reikia patogaus ir greito džiovinimo sprendimo.
Šiame modelyje naudojama kondensacinė technologija su šilumos siurbliu, kas leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir padėti taupyti. Energijos klasė B kartu su minimaliais 85 kWh metiniais energijos sąnaudomis užtikrina ekonomišką naudojimą.
Electrolux EW7D585UCP siūlo 12 skirtingų programų, pritaikytų įvairiems audiniams ir džiovinimo poreikiams. Patogus naudojimas ir automatinės funkcijos leidžia jums džiovinti be jokių rūpesčių.
Džiovykla taip pat pasižymi tylumu – jos triukšmingumo lygis siekia tik 63 dB(A), todėl netrukdys namuose džiovindama jūsų skalbinius. Kompaktiški matmenys 85 cm aukščio, 59.6 cm pločio ir 63.6 cm gylio suteikia galimybę ją patogiai įrengti bet kurioje erdvėje.
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Prekės ženklas | Electrolux |
| Gamintojo kodas | EW7D585UCP |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | Kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | B |
| Energijos sąnaudos per metus | 85kWh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | 1.28 |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | 0.72 |
| Automatinė/Neautomatinė | Automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.28kWh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | 0.13W |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 179min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | B |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | 91 |
| Triukšmingumo lygis | 63dB(A) |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Tipas | Pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -W |
| Programų skaičius | 12 |